Ekipy wykończeniowe:

Remonty mieszkań Wrocław

Solidnie, terminowo, z dbałością o każdy szczegół i wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań – wykonujemy usługi remontowe we Wrocławiu na najwyższym poziomie! Nasz zespół składa się z osób doświadczonych w różnych dziedzinach remontowych.

Najczęściej remont kojarzy się ze stresem, decyzja o odnowieniu mieszkania jest odkładana z obawy o uczciwość wykonawców. Nasza firma dowodzi, że remont może być przyjemny i stanowi miły początek lepszego życia w doskonale wykończonych wnętrzach. Pracujemy czysto i zawsze z góry otwarcie informujemy o kosztach. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za wykonane prace i udzielamy gwarancji na usługi.

Remonty pod klucz

Przeprowadzamy remonty pod klucz. Mieszkania w stanie deweloperskim oddajemy gotowe do zamieszkania. Nasze usługi remontowe obejmują wszystkie działania związane z wykończeniami i remontami. Są to m.in.:

• wykończenie stanów deweloperskich,

• wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnych, c.o i gazowych,

• szpachlowanie, malowanie, tapetowanie, układanie kamienia naturalnego, tynki dekoracyjne,

• układanie glazury, szlifowanie narożników pod kątem 45 stopni, montaż armatury i odpływów liniowych,

• wylewki, układanie paneli i listew przypodłogowych, cyklinowanie,

• wstawianie drzwi,

• adaptacja poddaszy, stawianie ścianek działowych i zabudów z płyty G-K,

• montaż sufitów podwieszanych.

Zainteresowanym osobom oferujemy nadzór wykonawczy nad projektem prowadzony przez doświadczonego Designera.

Usługi remontowe WPD Wnętrza

Naszym klientom oferujemy doradztwo na każdym etapie – od pomocy w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań technologicznych, po pomoc przy zakupie materiałów budowlanych. Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu. Z chęcią dzielimy się swoją opinią, doradzamy sprawdzone rozwiązania oraz pomagamy urzeczywistniać marzenia. Remont mieszkania – ceny usług są ustalane indywidualnie w oparciu o zakres prac oraz wielkość mieszkania. Staramy się, aby nasze wynagrodzenie było w pełni adekwatne do jakości prac. WPD Wnętrza– remonty mieszkań fachowo i sprawnie Nasz główny obszar działania to Wrocław.

Zakłady stolarskie:

– wykonanie mebli pod zabudowę

Nietypowe wymiary i rozwiązania nie stanowią dla nas problemu. Chętnie podejmujemy się każdych wyzwań. Oferujemy szafy ubraniowe z drzwiami przesuwnymi, drzwiami otwieranymi na zawiasach, meble łazienkowe, szafki RTV, regały do sklepu, pokoju oraz biura. Pomożemy wykorzystać każdą przestrzeń tak, by nabrała funkcjonalności, np. niestandardowe zabudowy wnęk, myśląc o potrzebach i stylu życia domowników. Specjalizujemy się w produkcji mebli kuchennych, pokojowych, łazienkowych, szaf wnękowych, komód, meblościanek, garderób, biurek, stołów, stolików kawowych. Oferujemy również pomoc w doborze materiałów oraz projekt mebli, które pozwolą Państwu na lepsze zagospodarowanie przestrzeni ściśle dopasowane do Państwa potrzeb.

– wykonanie schodów

Wykonujemy i montujemy schody samonośne, na beton oraz na konstrukcji stalowej. Schody na konstrukcji stalowej oferujemy w wersji tradycyjnej, czyli ze stopnicami posiadającymi noski. Ponadto, schody na beton i na konstrukcji samonośnej, mocowane do ściany za pomocą kotew, dostępne są także w wersji dywanowej. Cechą charakterystyczną takich schodów jest taka sama grubość stopni i podstopni. Stopnie dywanowe nie posiadają belek nośnych, zwanych potocznie policzkami lub wangami.

Schody samonośne na belkach nośnych, czyli na tak zwanych policzkach lub wangach. Policzki mogą być zarówno pełne, jak i zębate. Schody samonośne na belkach nośnych wykonywane są z podstopnicami lub – ażurowe – bez podstopnic. W naszej pracowni schody wykonujemy z drewna krajowego – dębu i jesionu. Na życzenie Klient możemy zastosować również egzotyczne gatunki drewna. Ponadto, balustrady mogą być wykonane z innych materiałów np. szkła i metalu. Mogą też być kute.

Wszystkie schody powstające w naszej współpracującej pracowni cechują się wysoką jakością wykonania i najwyższą dbałością o detale.

Montaż klimatyzacji

Montujemy klimatyzację w domach, mieszkaniach, sklepach, biurach itp. Są to urządzenia ścienne, kasetonowe, przypodłogowe sufitowe, kanałowe. Zarówno układy split jak i multisplit. Możemy zamontować dowolny klimatyzator.

Szklarz

Drzwi oraz konstrukcje szklane.

Drzwi szklane cechują się dużą nowoczesnością. Dają nieograniczone możliwości tworzenia i realizacji wnętrz.

Balustrady szklane

Montujemy balustrady składające się z samego szkła.

Daszki szklane

Daszki szklane stanowią ochronę przed opadami atmosferycznymi różnego rodzaju wejść do budynków.

Kabiny prysznicowe

Produkujemy kabiny prysznicowe na żądany wymiar. Posiadamy w ofercie drzwi do kabin prysznicowych, parawany na wannowe, kabiny pięciokątne, kabiny typu walk-in , itp.

Panele szklane

Bardzo duża oferta szkła dekoracyjnego pozwala tworzyć urozmaicone i nowoczesne wnętrza. Możemy zaoferować w tym celu szkło lakierowane w palecie kilkudziesięciu kolorów jaki i szkło z naniesioną grafiką.

Lustra

W naszej ofercie znajdują się także lustra. Proponujemy modele w różnych kształtach i wymiarach do wyboru – także tych nietypowych.

Ekipy sprzątające

Każdy remont bowiem jest okazją do całkowitej odnowy i przemiany wnętrza. By móc w pełni cieszyć się końcowym efektem prac, konieczne jest gruntowne sprzątanie po remoncie. Nie jest to zadanie łatwe i przyjemne, dlatego o wiele lepiej powierzyć je profesjonalistom.

Oferujemy kompleksowe sprzątanie po remoncie oraz innych pracach budowlanych, a także sprzątanie po wynajmie, zarówno mieszkań, domów, jak i innych obiektów i powierzchni użytkowych. Wymagają one podjęcia szeregu różnorodnych działań, których zakres zależy od stanu powierzchni po remoncie czy wynajmie. Gruntownie porządkujemy każde pomieszczenie, doprowadzając je do idealnej czystości- usuwamy plamy po farbach i zaprawach, odkurzamy i ścieramy kurz oraz pył, czyścimy podłoże, myjemy okna, meble i inne elementy wyposażenia, czyścimy bądź pierzemy wykładziny i dywany. Po zakończeniu naszych prac przestrzeń jest w pełni czysta i gotowa do użytkowania.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, stosujemy sprawdzone a jednocześnie bezpieczne dla poszczególnych powierzchni środki czystości, posiadamy branżową wiedzę oraz spore doświadczenie, które pozwoliło nam wypracować sprawdzone metody działań. Wszystko to sprawia, że zlecenia wykonujemy solidnie, szybko i profesjonalnie. Ty, jako klient, zyskujesz zaś czas, pieniądze, bezpieczeństwo i wygodę.

Posiadamy również wiele innych podmiotów współpracujących w pozostałych dziedzinach związanych z wykończeniami wnętrz.

WPD Wnętrza tel: 537 178 702